Výjezd skautů nejen do Neveklova

Čekání bylo dlouhé a bolestivé, ale už je to tady. S celou skautskou družinou se vydáme na menší přespávací výpravu.
Zahájíme ji přesunem do Neveklova, kde se seznámíme s ubytovacími kapacitami místní školy a samozřejmě i s jeho, v noci prozkoumatelnými, krásami a památkami.
V sobotu se nejspolehlivějším dopravním prostředkem přemístíme do nedalekého Benešova, kde se společně s naší družinou skautek zúčastníme Šifrovací soutěže "V Benešově Straší".
Tímto naší výpravu zakončíme a v sobotních večerních hodinách se vrátíme do Týnce.

Sraz: Pátek 24. 11. 2017 - 18:30 na Autobusovém nádraží
Návrat: Sobota 25. 11. 2017 - 20:35 tamtéž
Příspěvek: 100,- Kč
S sebou: spacák, karimatku, blok/zápisník + něco na psaní,  šátek/kroj/skautské tričko (kdo má), ešus, lžíci, kartáček, pastu, pláštěnku.
Jídlo: s sebou si prosím zabalte dobrou večeři na Pátek. Dále už se budeme stravovat společně.

Speciální pozornost prosím věnujte balení. Může se stát, že budeme muset s věcmi "kousek" popojít, proto prosím vše do jednoho batohu a balit střídmě, přeci jen jedeme přespat pouze na jednu noc 0:)

Budeme se těšit

Jirka & Marek