Aktuální akce

Tábor Vojkov 2018
I letos pořádáme letní tábor v romantickém údolí nedaleko Vojkova u Sedlčan. Postupně sem budeme přidávat nové aktuální informace, na Read more.
Turistický závod Kralupy
Sraz: 24.3.2018 v 6:35 na vlakovém nádraží   Vím že na staré škole je Andrsenova Noc , takže závod je Read more.
Kamenické oko
Podobně jako vloni se vlčata zúčastní pochodu Kamenické oko, které se koná v sobotu 24. února. Sejdeme se v 8.45 Read more.
Běžky Mariánskohorské boudy
Letos budou skautské hory opět běžkařské, v době pololetních prázdnin, (počítám  1 den ze školy, čtvrtek). Pojedeme na  Mariánskohorské Boudy Čeká Read more.
Skauti na Strašidla tentokrát do Prahy
O výpravěNastal leden, dny se nám pomalu začínají prodlužovat a tajemnost večerní Prahy se blíží svému vrcholu. Ten však nastane Read more.
Registrace 2018
Zdravím všechny skauty a skautky Jako každý rok nás čeká registrace.  Registrační poplatek je  900 Kč - standartní 600 Kč Read more.
Betlémské světlo 2017
Jak se již stalo každoroční tradicí, i letos Vám, občanům Týnce nad Sázavou přivezeme my, skauti oddílu TYSAN plamen Betlémského Read more.
Vánoční výprava 2017
Největší oddílová výprava bude i letos! A na co, kdy a kam se těšit? Pojedeme si společně užít víkend před Read more.
V Benešově straší (akce skautek)
V sobotu 25. listopadu 2017 se vydáme se skautkami, na akci V Benešově straší.Podrobnější informace o samotné akci naleznete zde: http://vbenesovestrasi.junakbenesov.cz/?stranka=aktuality Předpokládaný Read more.
Výjezd skautů nejen do Neveklova
Čekání bylo dlouhé a bolestivé, ale už je to tady. S celou skautskou družinou se vydáme na menší přespávací výpravu. Zahájíme Read more.
Svatomartinský lampionový průvod
I letos vypomáháme při Svatomartinském lampionovém průvodu. Průvod se uskuteční 11. listopadu, začátek akce je v 17.00 hod. Pro nás Read more.
Výprava do Vlčích jam
5. listopadu se s Mravenci vydáme do Vlčích jam. Celkově máme v plánu trasu asi 12 km dlouhou. Sejdeme se Read more.