Klíče od hradu Zbořený Kostelec

23. října 2021

V sobotu 23. října se odehrála akce "Klíče od hradu Zbořený Kostelec". Byla to venkovní dobrodružná hra určená pro všechny členy našeho skautského střediska, tedy nejen pro skauty z Týnce, ale rovněž z Kamenice a Pyšel. Cílem bylo strávit spolu celý den venku a vzájemně se poznat. Všichni jsme se v 10:00 sešli pod hradem na přípravu a samotná hra potom začala před 11. hodinou. Měli jsme za úkol navštívit několik stanovišť, ze kterých jsme mohli získat jeden z klíčů k hradu. Ovšem pouze pokud jsme dokázali splnit na stanovišti úkol. Po získání 5 klíčů jsme bojovali o indicie a pomocí nich bylo třeba uhádnout hesla k trezoru. Po jeho otevření bylo třeba "naloupit" z něj co nejvíce mincí, ovšem vše komplikovali "tygři", kteří trezor střežili. Podle počtu získaných mincí se nakonec vyhlásilo umístění týmů a rozdali jsme ceny.

Všichni jsme si to užili, bylo to příjemné strávení sobotního odpoledne.

Bětka & Mára

Klíče od hradu Zbořený Kostelec