Tábor 2022 – Starší

Doplněk vybavení

Nechť se každý účastník vybaví jedním bílým tričkem a batohem který pojme alespoň spacák.

Příjezd na tábor

Doprava na tábor bude letos probíhat klasicky auty. Čas příjezdu do Podolí prosím naplánujte na Sobotu 16.7. 16:00
Domácí pro nás opět zpřístupní kraj louky u jejich stavení, který budeme moci použít jako Parkoviště (zde). Poprosím všechny, v zájmu zachování dobrých vztahů opravdu dále nejezdili.
Z parkoviště je pak třeba dojít na místo tábořiště (zde), kde už budeme netrpělivě čekat a nasměrujeme všechny do jejich nových domovů. U lávky do tábora na vás bude čekat Pavel, aby si převzal všechnz důležité dokumenty a léky (je-li třeba).

Bourání, Závěrečný oheň a návrat

V Pátek 29. bychom rádi požádali o pomoc s bouráním tábora.  Celý tábor bude potřeba zbourat a louku uvést do původního stavu, proto se nám bude hodit každá pomocná ruka.
Večer jsou pak samozřejmě všichni účastníci a rodiče zvaní k závěrečnému ohni a doporučujeme zvážit i přespání, ať už pod vlastním stanem, v jednom z našich hangárů, nebo, pokud počasí dovolí, pod širým nebem.

Konec tábora je pak v sobotu 30. 7. dopoledne, kdy na tábořiště přijedou opět Avie aby si odvezly náš cenný náklad, který odvezou do Týnce, Kamenice a Těptína, kde jej pak bude třeba ještě tentýž den vyložit.

Oceníme proto pomoc jak v Pátek na tábořišti s bouráním a v Sobotu s nakládáním, tak i s vykládkou. Pokud se tedy nemůžete zapojit na tábořišti, ale jen při skládání, opět mě prosím kontaktujte a já v sobotu upřesním čas vykládky. (Jirka)

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích jednotlivých družin. Nemáme telefony nonstop u sebe ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme zpět. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné poslat i pohled nebo dopis, jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme.
Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Vojkov – Podolí
Vrchotovy Janovice

Dodatečné dokumenty

Je třeba odevzdat při příjezdu na tábor

Doporučené vybavení

Seznam doporučeného vybavení lze najít v následujícím seznamu
Vybavení na tábor v Týpí

Jirka - Vedoucí Tábora