Tábor 2022 – Mladší

Zdravím všechny naše členy a jejich rodiče,

pokud patříte mezi ty, kdo se nemohou dočkat léta a už plánují dovolenou, bude se Vám jistě hodit znát termín letošního tábora. Je to 16. – 30.7. 2022.

Čeká nás tedy tradičně čtrnáctidenní tábor na louce kousek od Vojkova u Sedlčan. Koncept tábora bude stejný jako loni, protože se skvěle osvědčil. Na stejné louce budou mladší i starší skauti, ale budou mít oddělené kuchyně, jídelny i většinu programu.

Tábor mladších je určen pro Berušky, Opice, Lišáky a Sviště (děti narozeny v roce 2011 a mladší).

Tímto znovu umožníme jet na tábor všem, kdo o to budou mít zájem, a zároveň budou mít čas jet na celých 14 dní, což je podmínka účasti.

V případě účasti předškoláčků Váš však žádáme o předchozí domluvu s vedoucím družinky, zda je to vhodné či nikoliv. Vzhledem k programu a aktivitám, které budou pro děti připraveny to plošně neporučujeme, ze zkušeností víme, že to není úplně vhodné. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování na tábor mladších

Na tábor se prosím přihlašujte co nejdříve a také prověďte platbu.
Letos jsme bohužel nuceni cenu tábora zvýšit, a to nejen kvůli všudypřítomnému růstu cen, ale také kvůli komplikovanému dovozu vody pro náš stále se zvětšující tábor.

• Přihlášku vyplňte a následně naskenujte či vyfoťe tak, aby byla čitelná a pošlete na email <koktabcova@skaut.cz>
  • Zaplacení tábora proveďte dle těchto informací

Účastníci

Cena: 3500,- Kč
Bankovní účet: 2600217747/2010
Variabilní symbol účastníci: 320220301
Splatnost: 30. 6. 2022
Poznámka pro příjemce: JMÉNO UČASTNÍKA

Vedoucí

Cena: 500,- Kč
Bankovní účet: 2600217747/2010
Variabilní symbol vedoucí: 320220302
Splatnost: 30. 6. 2022
Poznámka pro příjemce: JMÉNO VEDOUCÍHO

Co s sebou naleznete zde.

Odjezd na tábor: 16. 7. 2022

Doprava na tábor bude letos probíhat klasicky auty. Čas příjezdu do Podolí Vám upřesníme.

Domácí pro nás opět zpřístupní kraj louky u jejich stavení, který budeme moci použít jako Parkoviště (zde). Poprosím všechny, v zájmu zachování dobrých vztahů opravdu dále nejezdili.
Z parkoviště je pak třeba dojít na místo Tábořiště (zde), kde už budeme netrpělivě čekat a nasměrujeme všechny do jejich nových domovů. U lávky do tábora na vás budou čekat vedoucí, kteří převezmou všechny důležité dokumenty a léky (je-li třeba), také budou měřit dětem teplotu. Dále do tábora už půjdou děti samy, abychom nemuseli řešit i bezinfekčnost rodičů.

Důležité dokumenty:
Tyto dokumenty přivezte na tábor, budeme je po Vás vyžadovat při příjezdu.

Závěrečný oheň a návrat

Konec tábora je v sobotu 30. 7. 2022 do 10:00.

V sobotu ráno/dopoledne pak po sobě tábořiště douklidíme a naložíme vše k odvozu, budeme rádi pokud nám s tím pomůžete.

Doplnění informací k 1. 6. 2022

Poslání přihlášek
Z organizačních důvodů Vás žádáme o zaslání přihlášek nejpozději k 15.6., platba k 30.6. zůstává nezměněna.

Co s sebou zabalit navíc

• Bílou látku či prostěradlo; minimálně o rozměru 1x1m
  • Starší ponožku (nejlépe podkolendu); dírka není na závadu
  • 2 ruličky od toaletního papíru, klidně navíc přibalte i od papírových utěrek či pytlíků
  • Jehlu; nejlépe celou KPZ

Poslední informace, shrnutí(4.7.2022)

Odjezd na tábor 16. 7. 2022

Doprava na tábor bude letos probíhat klasicky auty. Čas příjezdu do Podolí prosím naplánujte mezi 16:00 a 17:00, potom již bude začínat na táboře první program.
Domácí pro nás opět zpřístupní kraj louky (odkaz na plánek výše v textu). Poprosím všechny, v zájmu zachování dobrých vztahů, aby opravdu dále nejezdili.

Důležité dokumenty, které dovezte s sebou:

• Přihlášku (listinný originál)
  • Posudek o zdravotním stavu dítěte
  • Prohlášení o bezinfekčnosti
  • Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu
  • Kopie kartičky pojišťovny

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích jednotlivých družin či vedoucí tábora. Nemáme telefony nonstop u sebe, ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme zpět. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné poslat i pohled nebo dopis, jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme.
Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Vojkov – Podolí
Vrchotovy Janovice

Závěrečný oheň a návrat

Konec tábora je v sobotu 30.7. do 10:00.
V pátek 29. 7. bychom všechny rádi pozvali na závěrečný večerní oheň a přespání ve vlastní hamace, pod stanem nebo pod širákem. Pokud rádi hrajete na nějaký hudební nástroj a budete mít chuť ho vzít s sebou, určitě bude příležitost si zahrát :). K jídlu si dovezte třeba buřtíky, bude i oheň k opékání.

V sobotu dopoledne pak po sobě tábořiště douklidíme, naložíme a odvezeme. Pokud byste i s tímto pomohli bude to skvělé.

Děkujeme a těšíme se na Vás!!!

Kačka Svobodová – Vedoucí tábora
koktabcova@skaut.cz