Stavba Tábora

I přestože letos začíná táborem na Vojkově oddíl z Kamenice, je potřeba pomoci s jeho stavbou.
Stavba proběhne v Sobotu 25. 5.  a jako vždy budeme rádi za každou pomoc ať už půjde o stavbu týpí, kuchyně nebo hloubení latrín.

Sraz v Podolí je i letos naplánovaný na 11:00 kdy už by na tábořišti měly být obě Avie s materiálem. Případně jsou samozřejmě i práce, jako například hloubaní latrín, které materiál nevyžadují, tudíž pro zájemce, kteří budou na tábořišti dřív se práce také najde.

Zároveň však uvítáme pomoc i s nakládáním, které proběhne nejprve v 8:00 v Kamenici a následně i v Týnci u klubovny přibližně v 9:00. Kdo se tedy rád zapojí i do této aktivity, nechť se mi ozve na mail nebo telefon (viz níže) a ja rád pomohu s Koordinací.

Nakonec ještě výzva pro ty nejotrlejší, kteří jsou ochotni se zapojit již v Pátek 24. 6. bude potřeba v Těptíně připravit na odvoz všech ~300 tyčí. Proto se sejdeme v 19:00 přímo v Těptíne. Opět, zájemci se mi prosím ozvěte a já rád pomůžu domluvit dopravu nebo poskytnout přesnou adresu kde se sejdeme.
✉ jirka.oktabec@skaut.cz
????737324062