Registrace 2021

Jako každý rok nás čeká registrace.  Letos jsme se rozhodli k registraci využít aplikaci h.skauting.cz, díky které by vám platební údaje měly dorazit na email s unikatním variabilním symbolem. Rozhodli jsme se touto cestou jít abychom předešli možným překlepům a zároveň nám velmi usnadní párování plateb ke členům.
Email s platebními informacemi byl rozeslán 6. 1. 2021, pokud vám nedorazil, zkontrolujte svou složku s nevyžádanou poštou nebo případně kontaktujte Jirku.
Platby mají datum splatnosti nastavené na 20. ledna a já vás tímto prosím o jeho dodržení.
Výši registračních poplatků rozdělila středisková rada do následovních kategorií:
  • 1000,- Standardní příspěvek - Platí:
    • členové do 15cti let, kteří nemají v oddíle sourozence
    • členové od 15cti do 26ti let, kteří již nejsou studenti
    • členové starší 26ti let
    • Neboli všichni na které se nevztahuje některá z kategorií níže 🙂
  • 700,- Snížený příspěvek - Platí:
    • členové do 15cti let, kteří mají v oddílu alespoň jednoho sourozence
    • členové od 15cti do 26 let, kteří jsou zároveň studenti
    • kdokoli s se schválenou Výjimkou střediskové rady *
  • 400,- Snížený příspěvek pro aktivní vedoucí s čekatelskou zkouškou - Platí:
    • vedoucí družin s platnou Čekatelskou zkouškou, kteří jsou mladší 26ti let (pokud dojde k splnění Čekatelské zkoušky během roku bude přeřazen do kategorie 400,- a rozdíl oproti již zaplacené registraci bude vrácen)
  • Členové STS +200 Kč/číslo
*Výjimka střediskové rady (SRJ)
Pokud se nacházíte v kategorii standardního příspěvku (1000) a chcete požádat o jeho snížení na příspěvek snížený (700), kontaktujte vedoucího oddílu (Jirka) emailem, ve kterém uveďte stručný důvod. Jirka se pak s požadavkem obrátí na SRJ.
A nakonec v případě jakýchkoliv nejasností, nesrovnalostí, nebo pokud už skautovat v příštím roce nemáte v plánu, se také obraťte na Jirku (jirka.oktabec@skaut.cz)