!!! Obnovení činnosti 29. 5. !!!

Dobré zprávy!!!
Od 29. 5.  se navracíme k naší skautské činnosti v následujícím omezeném režimu

Obecné

Veškerá činnost bude probihat režimu podle providel stanovených/doporučených Výkonnou radou Junáka.
Proto je pro každého ůčastníka nezbytně nutné aby:

• Na začatku první akce předložil písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění ( šablona). Vedoucí akce/schůzky jej převezme a následně uschová.
  • Neměl žádné akutní zdravotní potíže odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění

Bez těchto prerekvizit nebude možné se zůšastnit jakékoliv akce či schůzky.

Schůzky

Všechny družiny s výjimkou starších skautů (Bulldoci) obnovují schůzky dle updaveného Rozpisu schůzek
Schůzky budou probíhat pokud možno venku

Zkrácená verze

• Berušky
    • Pondělí 14:30 - 15:30
    • První schůzka – 1. 6.
    • Schůzky jsou zkrácené na 60 minut
  • Opice:
    • Pátek 15:00 - 16:00
    • První schůzka – 29. 5.
    • Schůzky jsou zkrácené na 60 minut
  • Sovy:
    • Pátek 16:30 - 18:00
    • První schůzka – 5. 6.
    • Kvůli velkému počtu Sov budou schůzky budou probíhat pravděpodobně rozdělěné na dvě samostatné skupiny.
  • Svišti:
    • Pondělí 16:00 – 17:30
    • První schůzka – 1. 6.
  • Mravenci:
    •  Úterý 17:00- 19:00
    • První schůzka – 2. 6.
    • Kvůli velkému počtu Mravenců budou schůzky, v případě potřeby, probíhat rozdělěné na dvě samostatné skupiny.
  • Bulldoci
    • Bohužel pro družinu Bulldoků v současné době nejsme schopni zajistit dospělého vedoucího, který by pravidelně na schůzky docházel. Schůzky proto zůstanou do konce roku zrušeny.
    • Místo toho se Bulldoci sejdou, pravděpodobně 2x o víkendu formou výletu nebo jiné aktivity.

Výpravy

Do letá se plánujeme zaměřit hlavně na menší (družinové) jednodenní výlety.
Jediná společná akce, která nás čeká je Stavba tábora na Vojkově, která proběhne 27. a 28. 6. Konkrétní informace dorazí brzy samostatně.

Tábory

Konání táborů je v Červenci povoleno, a proto se z hlediska obou plánovaných táborů nic nemění.
Pracujeme na tom abychom byli schopni tabor vybavit dle stnovených, zejména hygienických, opatření.