Ufobal Votice

Informace společné pro všechny

I letos se zúčastníme turnaje v UFOBALU, který se tentokrát koná v nedalekých Voticích.
Sraz:  v Sobotu 6. 10. v 8:20 na vlakovém nádraží.

Votice nás zároveň vyzvaly aby se starší z nás zdrželi do neděle, takže plánujeme sbalit stany a jejich výzvu vyslyšet. Přespání se ale bude týkat jen skautů a skautek abychom Votickou pohostinnost nezahltili.

Informace pro mladší a starší viz níže.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí družin nebo na Jirku (Mail nebo +420 737 324 062).

Na všechny se těšíme a ať žije Ufobal.

Světlušky, Vlčata a Svišti (bez přespání)

Týká se: Opice a Svišti

Návrat: 6. 10. v 18:23 na Vlakové nádraží.

Příspěvek: 100 Kč,-

S sebou: Sportovní oblečení dle počasí, nepromokavá bunda/pláštěnka, vhodnou pevnou obuv, sálovou obuv, soupravu na jídlo (ešus, hrneček, lžíce), kroj/skautské tričko, skautský šátek, kdo ma tak navíc nezapomeňte ISIC/občanku.

Jídlo: Votice nám zajistí svačinu a oběd do našich ešusů.

Skauti a Skautky (s přespáním)

Týká se: Sovy, Mravenci a Choboti

Návrat: 7. 10. v 9:50 na Vlakové nádraží.

Příspěvek: 150 Kč,-

S sebou: sportovní oblečení dle počasí, nepromokavá bunda/pláštěnka, vhodnou pevnou obuv, sálovou obuv, soupravu na jídlo (ešus, hrneček, lžíce), kroj/skautské tričko, skautský šátek, kdo ma tak navíc nezapomeňte ISIC/občanku.
Navíc: spacák, karimatku, oblečení na spaní, základní hygienu, + dobrovolně hudební nástroj, oblíbenou deskovku, baterku.

Jídlo: Votice nám zajistí sobotní svačinu a oběd do našich ešusů, večeři a snídani si zařídíme společně my.