Tábor Vojkov 2019

Letošní tábor už je za, dveřmi proto už níže můžete najít veškeré potřebné informace.

Doporučené vybavení jsem se letos rozhodli umístit také na web Vybavení na tábor v Týpí

Odjezd na tábor

Doprava na tábor bude letos probíhat klasicky auty, pokud by měl někdo problém s vlastní dopravou určitě dejte vědět a nějakou společnou dopravu domluvíme.
Čas příjezdu do Podolí prosím naplánujte mezi 14:00 a 15:00, potom již bude začínat na táboře první program.
Domácí pro nás opět zpřístupní kraj louky u jejich stavení, který budeme moci použít jako Parkoviště (zde). Poprosím všechny, v zájmu zachování dobrých vztahů opravdu dále nejezdili.
Z parkoviště je pak třeba dojít na místo tábořiště (zde), kde už budeme netrpělivě čekat a nasměrujeme všechny do jejich nových domovů. Po příchodu se určitě nejprve zastavte u Pavla, který převezme všechny důležité dokumenty a léky (je-li třeba).

Pavel bude chtít/kontrolovat jestli máme:

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích (např. Jirka:+420 737 324 062). Nemáme telefony nonstop u sebe ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme zpět. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné poslat i pohled nebo dopis, jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme.
Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Vojkov - Podolí
Vrchotovy Janovice

Návrat

Konec tábora je v Sobotu 13.7. během dopoledne.
V pátek 12.7. bychom všechny rádi pozvali na večerní oheň, kde bude ještě probíhat závěrečná část letošního programu, zároveň bude určitě také možné vyzkoušet táborovou saunu a vyspat se poslední den v hamace, pod stanem nebo, pokud to počasí umožní, pod širákem. V sobotu dopoledne pak po sobě Tábořiště douklidíme aby bylo připravené posloužit i skautům z Kamenického oddílu.
Na všechny bych tímto rád apeloval aby odjezd z tábora opravdu plánovali na Sobotní dopoledne. U Pátečního ohně bude probíhat vyhlášení výsledků některých táborových programů a byla by škoda o něj přijít.

Přihláška na Vojkov
Posudek o zdravotním stavu dítěte
Prohlášení o bezinfekčnosti
Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu

V případě dotazů neváhejte kontaktovat mne nebo kohokoli z vedoucích.

Jirka

Pro koho letos bude?

Letos jsme oproti loňskému roku učinili několik změn a proto do týpí na Vojkov pojedou pouze členové z řad Mravenců, Chobotů a Sov. Ostatní se mohou přihlásit na souběžný týdenní tábor v Desné.

Kdy?

od Soboty 29. 6. do Soboty 13. 7. 2019

Jak se na tábor přihlásit ?

V první řadě je třeba do 30. 5. 2019:

• Vyplnit přihlášku a odevzdat ji (ideálně naskenovanou emailem na: jirka.oktabec@skaut.cz nebo vytištěnou komukoliv z vedoucích)
  • Zaplatit tábor. Informace o ceně a jak provést platbu jsem hned v další sekci.

Při příjezdu na tábor je pak ještě potřeba dodat následující dokumenty:

Uvědomujeme si že je to mnoho dokumentů, ale opravdu to bez nich nejde.

Kolik bude tábor stát a jak ho zaplatit ?

Cena zůstává stejná jako minulý rok, tedy 2500,- Kč
V ceně je zahrnuta strava, doprava materiálu, pronájem tábořiště, pořízení materiálu i náklady související se zajištěním programu.

Platbu prosím provádějte nejpozději do 30. 5. 2019 na:

• Bankovní účet: 2600217747/2010
  • Variabilní symbol: 31902
  • Do poznámky uveďte jméno účastníka.

Stavba

Ani letošní tábor se naštěstí sám nepostaví a proto si budeme moct užít aktivní stavební víkend na který jsou samozřejmě zvány všechny dostupné pracovní síly.
Zatím víme, že stavba proběhne o víkendu 22. - 23. 6. a práce začnou v Sobotu  mezi 11:00-12:00. Podle dopravní situace na cestě Avie s vybavením.
Prosím abyste si pokud možno našli čas. Postavit tábor "na zelené louce" není žádný med proto budeme vážně když dorazíte.
Kdo se bojí, že na stavbu zapomene, nemusí zoufat. Bezpochyby ji ještě párkrát připomeneme a pravděpodobně se brzy objeví i jako samostatná akce.

Přihláška na Vojkov
Posudek o zdravotním stavu dítěte
Prohlášení o bezinfekčnosti
Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu

V případě dotazů neváhejte kontaktovat mne nebo kohokoli z vedoucích.