Tábor Vojkov 2018

R&RSkautiSkautkySvětluškyVlčata

I letos pořádáme 14 denní letní tábor v týpí na romantické louce v Podolí, nedaleko Vojkova u Sedlčan. Celý rok se na tento vrchol naší činnosti těšíme, připravuje a doufáme, že si ho podle toho i náležitě užijeme.

Níže postupně aktualizujeme veškeré informace, které jsou k táboru potřeba a na jejich významné změny budeme i nadále upozorňovat emailem.

V současnosti asi nejdůležitější informací je oficiální přihlašování. Každý kdo na tábor pojede je povinen odevzdat vytištěnou a vyplněnou Přihlášku . Prosím o její odevzdání některému z vedoucích nejpozději do konce školního roku (30.6.). Ostatní dokumenty (Potvrzení o bezinfekčnosti a Posudek o zdravotní způsobilosti) stačí odevzdat při příjezdu na tábor.

Kdy?

od Soboty 14. 7 do Soboty 28. 7. 2018

Kde?

Již tradičně ve Vojkově u Sedlčan. Mapa

Za kolik?

Cena zůstává stejná jako minulý rok, tedy 2500,- Kč
V ceně je zahrnuta strava, doprava materiálu, pronájem tábořiště, pořízení materiálu i náklady související se zajištěním programu.

Platbu prosím provádějte nejpozději do 30. 6. 2018 na:
Bankovní účet: 2600217747/2010
Variabilní symbol: 31702
Do poznámky uveďte jméno účastníka

Pro koho letos bude?

Jelikož jsme, po loňské zkušenosti s předimenzovaným táborem, nuceni kapacitu tábora snížit, rozhodli jsme se po výsledcích předběžného přihlašování vzít letos na  tábor jen a pouze členy, kteří pojedou na tábor na celých 14 dní a mají již za sebou třetí třídu.
Seznam předběžně přihlášených, se kterými počítáme: Seznam

Stavba

Ani letošní tábor se naštěstí sám nepostaví a proto si budeme moct užít aktivní stavební víkend na který jsou samozřejmě zvány všechny dostupné pracovní síly.
Zatím víme, že stavba proběhne o víkendu 23.-24. 6. a práce začnou v Sobotu  mezi 11:00-12:00. Podle dopravní situace na cestě Avie s vybavením.
Konkrétní informace se brzy objeví jako samostatná akce.

Příjezd

V Sobotu 14.7. auty po vlastní ose.
Pro zdatné cyklisty bude opět možnost dorazit na tábořiště kolmo, společně v doprovodu některého z vedoucích. (vzdálenost necelých 30km)
Věci je však stále nutné dopravit na tábořiště auty.

Odjezd

Konec tábora je v Sobotu 28.7. během dopoledne.
V pátek 27.7. bychom všechny rádi pozvali na bourací brigádu, závěrečnou saunu a závěrečný oheň. Na tábořišti pak přespíme do již zmíněné soboty, kdy po sobě louku uklidíme a odvezeme materiál zpět do Kamenice.
Na všechny bych tímto rád apeloval aby odjezd z tábora opravdu plánovali na Sobotní dopoledne.

Návštěvní den

Jelikož naši nejmenší letos na tábor nepojedou došli jsme k závěru, že letos návštěvní den pořádat nebudeme.
Všechny kdo by chtěli tábor navštívit zveme na bourací den v pátek 27.7. ideálně s přespáním do soboty.

Kola na táboře

Letos bychom rádi aby měl každý účastník tábora s sebou jízdní kolo.
Před odjezdem na tábor jej prosím nechte seřídit a nezapomeňte s sebou přibalit cyklistickou helmu.

Posudek o zdravotním stavu dítěte
Potvrzení o bezinfekčnosti
Přihláška
Seznam věcí

V případě dotazů neváhejte kontaktovat mne nebo kohokoli z vedoucích.

Jirka