R&RSkautiSkautkySvětluškyVlčata

Tábor Vojkov 2018

I letos pořádáme 14 denní letní tábor v týpí na romantické louce v Podolí, nedaleko Vojkova u Sedlčan. Celý rok se na tento vrchol naší činnosti těšíme, připravuje a doufáme, že si ho podle toho i náležitě užijeme.

Níže postupně aktualizujeme veškeré informace, které jsou k táboru potřeba a na jejich významné změny budeme i nadále upozorňovat emailem.

Současný seznam účastníků

Kdy?

od Soboty 14. 7 do Soboty 28. 7. 2018

Doprava na tábor

Letos chceme zahájení tábora pojmout poněkud netradičně, proto bychom chtěli všechny rodiče, kteří povezou děti na tábor požádat aby:
Mezi 14:00 až 15:00 dovezli děti do Parku Drama Věků ve Štětkovicích (zde).
Po vyložení dětí pak pokračovali klasicky do Podolí u Vojkova - Parkoviště (zde).
Z parkoviště dopravili vybavení na místo tábořiště (zde), kde na ně bude čekat Kačka, ukáže jim do kterého týpí je složit a vybere od nich nezbytné dokumenty (prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotní způsobilost atd.).

Není nutné (a z našeho pohledu ani žádané) dávat dětem s sebou batůžek s jakýmkoli zvláštním vybavením. Bohatě postačí oblečení a boty na krátký pochod ostatní zařídíme.

Pro ty co pojedou z Týnce na kole s Jíťou.
Nejprve bych všechny, kteří to mají v plánu požádal aby se emailem nahlásili a Jíťa je pak kontaktuje ohledně přesného času odjezdu. Odjezd bude kolem poledne od klubovny. Cyklisti dojedou na místo srazu do Štětkovic, kde zanechají kola, která jim pak do tábora dopravíme zvlášť.
Rodiče, kteří povezou jejich věci pak mohou zamířit rovnou do Podolí.

S případnými problémy mě (Jirka) prosím individuálně kontaktujte (jirka.oktabec@gmail.com)

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích (např. Jirka: 737324062). Nemáme telefony nonstop u sebe ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme z5. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné poslat i pohled nebo dopis, jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme.
Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Vojkov - Podolí
Vrchotovy Janovice
257 53

Něco zvláštního s sebou

Každý účastník nechť letos disponuje jedním bílým prostěradlem! Ostatní věci viz. Seznam věcí

Kola na táboře

Letos bychom rádi aby měl každý účastník tábora s sebou jízdní kolo.
Před odjezdem na tábor jej prosím nechte seřídit a nezapomeňte s sebou přibalit cyklistickou helmu.

Návrat

Konec tábora je v Sobotu 28.7. během dopoledne.
V pátek 27.7. bychom všechny rádi pozvali na bourací brigádu, závěrečnou saunu a závěrečný oheň. Na tábořišti pak přespíme do již zmíněné soboty, kdy po sobě louku uklidíme a odvezeme materiál zpět do Kamenice.
Na všechny bych tímto rád apeloval aby odjezd z tábora opravdu plánovali na Sobotní dopoledne. U Pátečního ohně bude probíhat vyhlášení výsledků některých táborových programů a byla by škoda o něj přijít.

Návštěvní den

Jelikož naši nejmenší letos na tábor nepojedou došli jsme k závěru, že letos návštěvní den pořádat nebudeme.
Všechny kdo by chtěli tábor navštívit zveme na bourací den v pátek 27.7. ideálně s přespáním do soboty.

 

Dokumenty ke stažení

Posudek o zdravotním stavu dítěte
Prohlášení o bezinfekčnosti
Přihláška
Seznam věcí

 

V případě dotazů neváhejte kontaktovat mne nebo kohokoli z vedoucích.

Jirka

Za kolik?

Cena zůstává stejná jako minulý rok, tedy 2500,- Kč
V ceně je zahrnuta strava, doprava materiálu, pronájem tábořiště, pořízení materiálu i náklady související se zajištěním programu.

Platbu prosím provádějte nejpozději do 30. 6. 2018 na:
Bankovní účet: 2600217747/2010
Variabilní symbol: 31702
Do poznámky uveďte jméno účastníka

Pro koho letos bude?

Jelikož jsme, po loňské zkušenosti s předimenzovaným táborem, nuceni kapacitu tábora snížit, rozhodli jsme se po výsledcích předběžného přihlašování vzít letos na  tábor jen a pouze členy, kteří pojedou na tábor na celých 14 dní a mají již za sebou třetí třídu.

Informační Schůzka

V pondělí 25. 6. 2018 proběhne v 19:15 po ukončení schůzky skautů informační schůzka pro rodiče. Účast není povinná avšak každý je zván. Na schůzce detailně zopakujeme co jest napsané zde, informace, které Vám mohli uniknout v emailech. A samozřejmě rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.
Konec schůzky bude nejpozději ve  20:00.

Stavba

Ani letošní tábor se naštěstí sám nepostaví a proto si budeme moct užít aktivní stavební víkend na který jsou samozřejmě zvány všechny dostupné pracovní síly.
Zatím víme, že stavba proběhne o víkendu 23.-24. 6. a práce začnou v Sobotu  mezi 11:00-12:00. Podle dopravní situace na cestě Avie s vybavením.