R&RSvětluškySvišti

Tábor Desná 2019

Pro koho tábor v Desné určen?

Pro družinu Opic a Svišťů. Ostatní družiny vyrazí na tábor do Vojkova.

Kdy a kde?

Pojedeme v sobotu 29. 6. 2019, sraz v 11:00 na vlakovém nádraží.

Vrátíme se v sobotu 6. 7. 2019 v 18:23 na opět vlakové nádraží.

Tábor se bude konat v nádherné přírodě na skautské základně v Desné v Jizerských horách.

Dokumenty,

které je nutné odezvzdat nejpozději při odjezdu na tábor:

Kolik bude stát?

Cena tábora byla stanovena na 2500,- Kč
V ceně je zahrnuta doprava na tábor, strava, doprava materiálu, pronájem chaty, pořízení materiálu i náklady související se zajištěním programu.

Platbu prosím provádějte nejpozději do 31. 5. 2019 na:
Bankovní účet: 2600217747/2010
Variabilní symbol: 31903
Do poznámky uveďte jméno účastníka.

Doprava na tábor

Do Desné v Jizerských horách se dopravíme pomocí hormadné dopravy. Batohy naložíme v Týnci na nádraží do auta, které nám je odveze až do Desné. Důležité tedy je, aby děti měly na cestu sbalený malý batoh se svačinou, pitím a psacími potřebami.

Vybavení na tábor

Doporučený seznam věcí najdete ZDE.

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích (např. Jitka - 605 061 011). Nemáme telefony nonstop u sebe ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme zpět. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné  a velmi žáducí poslat i pohled nebo dopis. Jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme. Důležité je, aby byl vždy na prvním místě uveden Skautský tábor...

Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Jméno dítěte
Mlýnská 189
Desná III
468 61

Informační schůzka

Informační schůzka se letos konat nebude. Jakékoli dotazy vám zodpoví vedoucí na schůzkách, nebo Jitka Oktábcová (vedoucí tábora) na e-mailu: j.oktabcova@skaut.cz, případně na tel. 605 061 011

Stavba tábora

Chata v Desné už stojí, proto budeme rádi, když se co nejvíce rodičů zapojí do stavby tábora ve Vojkově, kde je každá ruka potřeba.
Stavba proběhne v sobotu 22. 6., práce začnou okolo  11:00-12:00. (podle dopravní situace na cestě Avie s vybavením)

Na stavbě nebude organizovaný program pro děti, na druhou stranu jsme přesvědčeni, že i děti se mohou do prací (jako je např. nošení tyčí, stavba týpí, spravování rámů na postele apod.) zapojit, takže je určitě můžete vzít s sebou :).

Dokumenty ke stažení

Přihláška na tábor - Desná 2019

Potvrzení o zdravotní způsobilosti (platné na 2 roky)

Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu

Potvrzení o bezinfekčnosti

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení dítěte na tábor:

  1. zašlete na e-mail j.oktabcova@skaut.cz nebo odevzdejte na schůzce vyplněnou a podepsanou přihlášku do 31.5. 2019.
  2. Následně uhraďte účastnický poplatek na účet střediska do 31.5. 2019.

Volání na Tábor

Jak jistě víte nedoporučujeme dětem vozit na tábor elektroniku, tedy ani mobilní telefony. Na druhou stranu chápeme, že ne všechno je dnes možné vyřešit dopisem, proto nabízíme možnost volat na telefonní čísla vedoucích (např. Jitka 605 061 011). Nemáme telefony nonstop u sebe ale pokud najdeme zmeškaný hovor určitě se ozveme zpět. To samé platí i z druhé strany pro děti, nedělá nám problém nechat je zavolat, např. na číslo uvedené v přihlášce.

Adresa tábora

Na tábor je samozřejmě možné  a velmi žáducí poslat i pohled nebo dopis, jsme domluveni s místní poštou, že je pro nás schraňuje a my si je pravidelně vyzvedáváme.
Adresa:
Skautský Tábor Týnec nad Sázavou
Vojkov - Podolí
Vrchotovy Janovice
257 53

Něco zvláštního s sebou

Každý účastník nechť letos disponuje jedním bílým prostěradlem! Ostatní věci viz. Seznam věcí