Skauti

Skauti na Strašidla tentokráte do Prahy

O výpravě

Nastal leden, dny se nám pomalu začínají prodlužovat a tajemnost večerní Prahy se blíží svému vrcholu. Ten však nastane až 13. ledna, kdy se v jeho ulicích, jako každý rok touto dobou, objeví strašidla, která přes rok zůstávají skryta. 

Není samozřejmě řeč o ničem jiném než o skautské šifrovací hře Prahou plnou strašidel, která se v tento den koná a my se jí určitě zúčastníme.

Abychom však do Prahy nejeli jen a pouze lovit strašidla a potrápili trošku i naše končetiny, stavíme se před samotnými strašidly ještě na Boulderu ve Stodůlkách
Pro ty co nejsou s pojmem Boulder obeznámeni, jedná se o cca 4 metry vysokou umělou horolezeckou stěnu, na kterou je možné lézt bez jištění, jelikož podlaha pod ní je jedna velká a pohodlná žíněnka. Na boulderu se leze ve speciálních botách, které je počítám, že si zapůjčíme přímo na místě. 

Informace

Sraz: 13.1.  8:30 na vlakovém nádraží (8:39 odjezd)

Návrat: 21:25 tamtéž

Příspěvek: 150,- Kč (doprava, boulder, lezečky, strašidla)

S sebou: Oběd a svačinu, převlečení na boulder(tepláky, tričko), blok, tužku, tentokrát (kdo má) vemte i Mobil, jakýkoliv studentský průkaz kdo má (ideálně ISIC)