Jak se stát v Týnci skautem?

Cesta jak se stát členem našeho oddílu není trnitá, avšak zároveň také nekončí první návštěvou schůzky.

Krok 1 - Navázání kontaktu

Ještě než se osobně setkáme se nám prosím ozvěte.

• Pokud již víte do jaké družiny se chcete připojit neváhejte kontaktovat přímo jejího odpovědného vedoucího.
  • Pokud nevíte, pak buťo využijte obecný kontaktní formulář na stránce s kontakty, nebo napište email přímo vedoucímu oddílu.

Krok 2 - První Schůzka

Již jste se dohodli s vedoucím schůzky nebo s vůdcem oddílu, že můžete dorazit na schůzku? Paráda! je na čase se setkat. Pokud potřebujete osvěžit kdy se daná schůzka koná, aktuální časy by měly být na stránce Schůzek

Jaké družiny u nás máme?

V současné době máme družinky pro holky od předškolního věku a pro kluky od první třídy.
Konkrétní rozdělení do družin a kontakty na jejich zodpovědné vedoucí můžete najít na stránce Družiny a Schůzky

Krok 3 - Přihláška

Už jste byli na první schůzce, líbily se Vám? Pak je na čase vše oficiálně stvrdit elektronickou přihláškou!

Abychom Vám mohli přihlášku zaslat potřebujeme mís jistotu, že o vás o máme některé informace, které jste nám doposud možná ještě neposkyli. Proto prosím vyplňte formulář žádosti o přihlášku (vpravo --> ).

!!!Důležité !!!

Součástí přihlášky je i udělění souhlasů se zpracováním osobních údajů a použití fotografií (v přihlášce jde o první tři).
Tímto bychom Vás chtěli požádat vaši důvěru a o jejich udělení (zaškrtnutí). Zároveň bychom Vás chtěli ujistit že osobní ůdaje nebudeme bez dalšího svolení uvádět nikde mimo náš skautský informační systém a fotografie použijeme pouze k vlastní propagaci (hlavně zde na webu, na facebookove stránce, na skautské nástěnce v Týnci a v Týneckých listech).

S jakýmikoliv dotazy k e-přihláškám s prosím obracejte na jan.jiran@skaut.cz